Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w piłce nożnej halowej pokazały, że również w tej dyscyplinie dziewczynki z Wilkowa nie mają sobie równych.
W Garbnie 8 grudnia spotkały się 4 drużyny. Oprócz zespołu z Wilkowa udział wzięły drużyny z Korsz, Kruszewca oraz z Windy. Pierwszy mecz dziewczyny z popularnego „Wilczka” pokonały gładko 4:0 koleżanki z Kruszewca po 4 bramkach Pauli Staniszewskiej (wszystkie asysty Darii Książek). Następnie przyszło im się zmierzyć z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem, a mianowicie z SP Korsze. Po bardzo zaciętej i wyrównanej grze dziewczęta wygrały 2:1 (Paula Staniszewska x2). Wynik mógłby być zupełnie inny ale postawa naszej obrony w osobach Olgi Ogłodzińskiej, Maryli Kowalczyk oraz bramkarki Oliwii Kuberskiej wprawiał w zdumienie kibiców oraz trenerów.

Po tym meczu było już wiadomo, że kolejny finał rejonowy jest „nasz” więc piłkarki w ostatnim meczu z Windą wyszły na większym „luzie” i mimo również zaciętego spotkania pokonały rywalki w stosunku 3:1 (bramki Maryla Kowalczyk x2, Daria Książek).

Skład zespołu: Daria Książek, Olga Ogłodzińska, Paula Staniszewska, Maryla Kowalczyk, Oliwia Kuberska, Julia Bach, Julia Szara

Zwycięstwo w piłce nożnej halowej jest 5 tytułem Mistrza Powiatu zdobytym tej jesieni przez wilkowskich uczniów.