Drugi tydzień ferii zimowych był pełen atrakcji dla dzieci młodszych.

W poniedziałek na dzieci oczekiwały zajęcia artystyczne przygotowane przez panią Jolantę Adamkowicz. Dzieci wykonywały bibułkowe hiacynty, serduszka z masy solnej oraz kwiaty z wykorzystaniem płyt CD. Zajęcia prowadziła pani Jolanta Adamkowicz, a dzieci w ich pracy twórczej wspierała pani Anna Dyczkowska.

Kolejnego dnia dzieci wybrały się do kina na film „Wyfrunięci”. W miłej atmosferze feryjnego luzu dzieci obejrzały film, który przeniósł je w cudowną krainę świata zwierząt. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie Jolanta Adamkowicz i Anna Dyczkowska.

Następnego dnia były kolejne atrakcje. Dzieci młodsze czekała wyprawa do „Miejskiej Dżungli” w Giżycku. Wesoła gromadka pod czujnym okiem nauczycielek (pań: Jolanty Adamkowicz, Anny Dyczkowskiej i Doroty Wiktorek) ruszyła do dżungli. Na dzieci czekały trampoliny, zjeżdżalnie, piłeczki, gry i wiele innych atrakcji.

Po dwóch godzinach wspaniałej zabawy dzieci zmęczone, ale szczęsliwe wróciły do Wilkowa. Minione ferie były atrakcyjne, radosne i pełne niespodzianek. Następne ferie zimowe już za rok!

Jolanta Adamkowicz