Dnia 13 października 2022r. nasza szkoła świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pana dyrektora, który przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych gości. Następnie przekazał głos uczniom.

Na tę okoliczność Samorząd Uczniowski przygotował uroczysty apel, w którym młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z nauczycieli otrzymał medal „Wspaniałego Nauczyciela” przygotowany przez uczniów.

Na zakończenie uroczystości głos zabrał p. dyrektor Jarosław Charkot, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

                                                                                     Joanna Szymanowska